16. - 23. 6. DOVOLENÁ

Od neděle 16. 6. do neděle 23. 6. 2024 máme DOVOLENOU. Budeme se na Vás opět těšit od 26. 6. Přejeme Vám pohodové léto! :) --- Vážení zákazníci, DOBA DORUČENÍ je cca 40 - 120 min. (dle stavu objednávek), při vyzvednutí na provozovně cca 30 - 45 min -- Objednávky přijímáme osobně nebo telefonicky -- Platit u nás lze pouze hotově -- Mějte také, prosím, na paměti, že rozvoz Vaší objednávky může být zpožděn vlivem počasí, dopravy, zdržením se u předchozího zákazníka atd. --- Děkujeme moc za pochopení a také za Vaši přízeň. PŘEJEME DOBROU CHUŤ! :-)

Rozvoz pizzy

Doba doručení je dle objednávek a to cca 30 − 120 minut. Pokud si objednávku vyzvednete u nás na provozovně pak cca 20 − 45 minut. Na přibližnou dobu doručení či vyzvednutí se můžete informovat při objednávání (pouze osobně nebo telefonicky).
Nebereme-li Vám telefon, pak se právě věnujeme jinému zákazníkovi nebo máme příliš objednávek a další tedy prozatím nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.
Očekáváte-li objednávku, prosíme, MĚJTE U SEBE TELEFON a vyčkejte na prozvonění od řidiče, urychlíte tím rozvoz Vám i ostatním zákazníkům.

Rozvoz po Příměticích ZDARMA!

Rozvoz do 10 km

40,- Kč (při objednávce nad 300,- Kč - rozvoz 20,- Kč)
Rozvážíme jen při objednávce nad 100,- Kč

Bezkov
Citonice
Dobšice
Dyje
Hluboké Mašůvky
Hradiště
Kasárna
Kravsko
Kuchařovice
Mašovice
Milíčovice
Mramotice
Nový Šaldorf
Oblekovice
Olbramkostel
Plaveč
Plenkovice
Suchohrdly
Únanov
Znojmo
Žerůtky

Rozvoz nad 10 km

Rozvážíme při objednávce nad 300,- Kč.

Cena rozvozu dle telefonické domluvy.